Kampaania reeglid

LIDO Eesti Coca-Cola HBC Eesti AS ja Vene Teater korraldavad kampaania, mille raames loositakse Lido bistroo kupongi täitjate vahel välja Lido, Coca-Cola ja Vene Teatri poolt välja pandud kinkekorvid.

 1. Kampaania toimumisaeg on 20.11- 20.12.2017.
 1. Kampaanias saavad osaleda kõik vähemalt 16-aastased isikud, kes sooritavad kampaania perioodil Lido restoranist Estonia pst. 9 Tallinn, Solarise Keskus või Lido restoranist Suur-Sõjamäe 4 Tallinn, Ülemiste Keskusest ostu väärtusega vähemalt 7€, mis sisaldab Coca-Cola jooki. ka. Fanta, Sprite, Zero. Ühe inimese kampaanias osalemise kordade arv ei ole piiratud.
 1. Kampaanias osalemiseks tuleb märkida loosikupongile oma nimi, kontakttelefon ja e-posti aadress ning jätta Lido bistroos asuvasse loosikasti.
 1. Loosimine toimub 15.ja 21.12.2017.
 1. . Võitjatega võetakse ühendust telefoni/ e-posti teel.
 1. Kampaania auhind väljastatakse Estonia pst 9. Solarise Keskuse LIDO.
 1. Juhul, kui auhinna võitjaga ei ole saadud ühendust ja võitja pole hiljemalt.

         2-päeva jooksul registreerinud võitu, tühistub auhinna võitjal võidu kasutamisõigus. Auhind tuleb välja võtta 3 päeva jooksul, alates võitja välja kuulutamisest.

 1. Kampaania raames loositud auhindu ei asendata teist liiki auhindadega ning auhinna maksumust ei hüvitata võitjale rahas.
 1. Kampaania auhinnad sisaldavad; valikut LIDO lihatööstuse toodangust, Coca-Cola jooke, Vene Teatri pileteid.
 1. Kampaanias ei saa osaleda Odil Eesti OÜ, Lido Eesti OÜ ja Lido Mustamäe OÜ , Coca-Cola HBC Eesti AS ning Vene Teatri töötajad.
 1. LIDO-l on õigus kasutada kampaania käigus kogutud osalejate andmeid firma info/reklaami  edastamiseks. Andmeid ei kasutata muudeks

        eesmärkideks ega edastata kolmandatele isikutele, organisatsioonidele jmt. 

 1. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad  

          võitjatele üle andmata, teatades sellest esimesel võimalusel meedia vahendusel. 

 1. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult e-maili aadressile lido@lido.ee