Kampaania reeglid

Lido Eesti  ja Kafo OÜ korraldavad kampaania, mille raames loositakse Lido bistroo templikaartide täitjate vahel välja auhindu. Auhinnad paneb välja Kafo OÜ.                                        

 1. Kampaania toimumisaeg on 26.02 – 25.03.2018.
 1. Kampaanias saavad osaleda kõik vähemalt 16-aastased isikud, kes sooritavad kampaania perioodil Lido restoranist(Estonia pst. 9 Tallinn- Solarise keskus, Suur-Sõjamäe 4 Tallinn- Ülemiste keskus või Tammsaare tee 104a Mustamäe keskus)ostu, mis sisaldab endas Schlürfi teed ja koguvad 4 templit ning täidavad Lido templikaardi kampaania perioodil. Ühe inimese kampaanias osalemise kordade arv ei ole piiratud.
 1. Kampaanias osalemiseks tuleb koguda 4 templit templikaardil ja märkida templikaardile oma nimi-ja perekonnanimi ja e-posti aadress ning jätta Lido restoranis asuvasse loosikasti. Templikaart kehtib kuni 01.04.2018.
 1. Kogudes 4 templit templikaardil saad 5 Schlürfi teejoogi TASUTA.
 1. Loosimine toimub 4.04.2018. Võitjaga võetakse personaalselt ühendust e-posti teel.
 1. Juhul, kui auhinna võitjaga ei ole saadud ühendust ja võitja pole hiljemalt 15 aprilliks 2018 registreerinud võitu, tühistub auhinna võitjal võidu kasutamisõigus.
 1. Kampaania raames loositud auhindu ei asendata teist liiki auhindadega ning auhinna maksumust ei hüvitata võitjale rahas.
 1. Kampaania raames loositakse välja:
 • 25 termotassi
 • 35 pakki teed
 • 30 Schlürf logoga teetassi
 • 15 teekannu
 1. Kampaanias ei saa osaleda Lido Eesti ja Odil Eesti OÜ ja Kafo OÜ töötajad.
 1. Lido Eestil ja Kafo OÜ-l on õigus kasutada kampaania käigus kogutud osalejate andmeid firma info/reklaami Andmeid ei kasutata muudeks eesmärkideks ega edastata kolmandatele isikutele, organisatsioonidele jmt.
 1. Korraldajalt ükskõik missuguse kampaania auhinna saaja annab loa korraldajale kasutada võitja nime meedias, reklaamides, PR-kampaaniates jms. üritustel ilma võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata ja vastavat kokkulepet sõlmimata.
 1. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest esimesel võimalusel meedia vahendusel.

Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult e-maili aadressile lido@lido.ee