Kampaania reeglid

 

Lido Eesti OÜ ja Vihula Manor Hopsitality OÜ ja korraldavad kampaania, mille raames loositakse Lido bistroo kupongi täitjate vahel välja auhind- Vihula Mõisa puhkusepakett kahele. Auhinna paneb välja Vihula Manor Country Club & Spa.

 1.  Kampaania toimumisaeg on 2.10 – 31.10.2017
 1. Kampaanias saavad osaleda kõik vähemalt 16-aastased isikud, kes sooritavad kampaania perioodil Lido restoranist(Estonia pst. 9 Tallinn- Solarise keskus, Suur-Sõjamäe 4 Tallinn- Ülemiste keskus või Tammsaare tee 104a Mustamäe keskus)ostu väärtusega vähemalt 6€ ja täidavad Lido kupongi kampaania perioodil. Ühe inimese kampaanias osalemise kordade arv ei ole piiratud.
 1. Kampaanias osalemiseks tuleb märkida loosikupongile oma nimi, kontakttelefon ja e-posti aadress ning jätta Lido bistroos asuvasse loosikasti.
 1. Loosimine toimub 6.11.2017. Lido Eesti avaldab võitja nime Lido FB lehel. Võitjaga võetakse personaalselt ühendust telefoni/ e-posti teel.
 1. Juhul, kui auhinna võitjaga ei ole saadud ühendust ja võitja pole hiljemalt 13 novembriks 2017 registreerinud võitu, tühistub auhinna võitjal võidu kasutamisõigus.
 1. Kampaania raames loositud auhindu ei asendata teist liiki auhindadega ning auhinna maksumust ei hüvitata võitjale rahas.
 1. Kampaania auhinnaks on puhkus Vihula mõisas kahele
 • Majutus De Luxe toas üks öö
 • Rikkalik hommikusöök
 • Lõõgastuseks vannihooldus 15 min ja duaalmassaaz kahele 40 min
 • Tervituseks pokaal vahuveini
 • Romantiline 3-käiguline õhtusöök Vihula Mõisa restoranis küünlavalgel (joogid lisatasu eest)
 • Saabumisel toas vahuvein ja Vihula käsitöötrühvlid
 • Sportlik tegevus: sisebasseini ja aurusauna kasutamine või jalgratta rent lähiümbruse avastamiseks.
 • Romantiline paadisõit Mustoja jõel
 • Hommikumantlid ja sussid
 1. Kampaania auhinda on võimalik kasutada kuni 30.10.2018 va. 31.12.2017.
 1. Palume Sul külastus eelnevalt ette broneerida telefonil 3264100 või e-mailil vihula@uhotelsgroup.com
 1. Kampaanias ei saa osaleda Lido Eesti ja Odil Eesti OÜ ja Vihula Manor Hopsitality OÜ töötajad.
 1. Lido Eestil ja Vihula Manor Country Club & Spal on õigus kasutada kampaania käigus kogutud osalejate andmeid firma info/reklaami Andmeid ei kasutata muudeks eesmärkideks ega edastata kolmandatele isikutele, organisatsioonidele jmt.
 1. Korraldajalt ükskõik missuguse kampaania auhinna saaja annab loa korraldajale kasutada võitja nime meedias, reklaamides, PR-kampaaniates jms. üritustel ilma võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata ja vastavat kokkulepet sõlmimata.
 1. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest esimesel võimalusel meedia vahendusel.

Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult e-maili aadressile lido@lido.ee