Kampaania reeglid

Coca-Cola HBC Eesti AS ja Lido Eesti korraldavad kampaania, mille raames loositakse Lido bistroo kupongi täitjate vahel välja Lido ja Coca-Cola poolt välja peaauhind 400€ kinkekaart.                                        

  1. Kampaania toimumisaeg on 20.05-20.06.2019. 
  1. Kampaanias saavad osaleda kõik vähemalt 16-aastased isikud, kes sooritavad kampaania perioodil Lido restoranist Estonia pst 9 Tallinn, Solarise Keskus või Lido restoranist Suur-Sõjamäe 4 Tallinn, Ülemiste Keskusest ostu väärtusega vähemalt 9€, mis sisaldab Coca-Cola(Coca-Cola Zero, Fanta, või Sprite) jooki. Ühe inimese kampaanias osalemise kordade arv ei ole piiratud. 
  1. Kampaanias osalemiseks tuleb märkida loosikupongile oma nimi, kontakttelefon ja e-posti aadress ning jätta Lido restoranis asuvasse loosikasti.
  1. Loosimine toimub 21.06.2019. Võitjaga võetakse personaalselt ühendust telefoni/ e-posti teel. 
  1. Juhul, kui auhinna võitjaga ei ole saadud ühendust ja võitja pole hiljemalt 3-päeva pärast loosimist registreerinud võitu, tühistub auhinna võitjal võidu kasutamisõigus. Võidu saab kätte Lido restoranist hiljemalt 30 juuni.2019.
  1. Lisaks läheb loosi 40 kinopiletit ja 20 Lido kinkekaarti. Kampaania raames loositud auhindu ei asendata teist liiki auhindadega ning auhinna maksumust ei hüvitata võitjale rahas. 
  1. Kampaanias ei saa osaleda Lido ja Coca-Cola HBC Eesti AS töötajad. 
  1. Lido Eestil on õigus kasutada kampaania käigus kogutud osalejate andmeid firma info/reklaami Andmeid ei kasutata muudeks eesmärkideks ega edastata kolmandatele isikutele, organisatsioonidele jmt. 
  1. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest esimesel võimalusel meedia vahendusel. 
  1. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult e-maili aadressile lido@lido.ee

 

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsistega. Nõustun