Kampaania reeglid

Lido Eesti OÜ ja SPA Tours OÜ korraldavad kampaania, mille raames loositakse Lido bistroo kupongi täitjate vahel välja auhind- Grand Rose Spa puhkusepakett kahele. Auhinna paneb välja Grand Rose Spa(SPA Tours OÜ)                                        

 1. Kampaania toimumisaeg on 1.11 – 1.12.2019.
 2. Kampaanias saavad osaleda kõik vähemalt 16-aastased isikud, kes sooritavad kampaania perioodil Lido restoranist(Estonia pst. 9 Tallinn- Solarise keskus, Suur-Sõjamäe 4 Tallinn- Ülemiste keskus või Tammsaare tee 104a Mustamäe keskus)ostu väärtusega vähemalt 9€ ja täidavad Lido kupongi kampaania perioodil. Ühe inimese kampaanias osalemise kordade arv ei ole piiratud
 3. Kampaanias osalemiseks tuleb märkida loosikupongile oma nimi, kontakttelefon ja e-posti aadress ning jätta Lido bistroos asuvasse loosikasti.
 4. Loosimine toimub 3.12.2019. Lido Eesti avaldab võitja nime Lido FB lehel. Võitjaga võetakse personaalselt ühendust telefoni/ e-posti teel.
 5. Juhul, kui auhinna võitjaga ei ole saadud ühendust ja võitja pole hiljemalt 17.12 2019. registreerinud võitu, tühistub auhinna võitjal võidu kasutamisõigus.
 6. Kampaania raames loositud auhindu ei asendata teist liiki auhindadega ning auhinna maksumust ei hüvitata võitjale rahas.
 7. Kampaania auhinnaks on puhkus Grand Rose Spaas kahele
 • Majutus kahele Baldahhiinvoodiga kahekohalist tuba 2 ööks
 • Romantilist hommikusööki voodisse
 • 2 duaalmassaaži 40 min
 • Värskendavat kätehoolitsust või jalgadehoolitsust kummalegi
 • Õhtusöögi kinkekaardid restoranilt Rose 2×25€ väärtuses
 • Eksootilse spaa-ja saunakeskuse Rosaariumipiiramatut kasutamist
 1. Kampaania auhinda on võimalik kasutada kuni 05.01.2019. va. 20.12.2019-05.01.2020)
 2. Palume Sul külastus eelnevalt ette broneerida telefonil +372 666 7018 või e-mailil info@grandrose.ee
 3. Kampaanias ei saa osaleda Lido Eesti , Odil Eesti OÜ ja Lido Mustamäe OÜ ning SPA Tours OÜ töötajad.
 4. Lido Eestil ja SPA Tours OÜ on õigus kasutada kampaania käigus kogutud osalejate andmeid firma info/reklaami   Andmeid ei kasutata muudeks eesmärkideks ega edastata kolmandatele isikutele, organisatsioonidele jmt.
 5. Korraldajalt ükskõik missuguse kampaania auhinna saaja annab loa korraldajale kasutada võitja nime meedias, reklaamides, PR-kampaaniates jms. üritustel ilma võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata ja vastavat kokkulepet sõlmimata.
 6. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest esimesel võimalusel meedia vahendusel.

MUUD SÄTTED

 1. Käesolevas Tarbijamängus osalemisega nõustuvad osalejad järgima käesolevaid reegleid ning Korraldaja otsuseid, mis on kõikides Tarbijamänguga seonduvates küsimustes lõplikud. Auhind antakse ainult käesolevaid reegleid järgivale osalejale.
 2. Korraldajal on õigus käesolevaid reegleid ühepoolselt muuta või parandada, teatades sellest eelnevalt kampaaniaveebis.
 3. Tarbijamängus osalemisega on osaleja nõus enda isiklike andmete Korraldajapoolse töötlusega Tarbijamänguga seotud eesmärkidel, kaasa arvatud osaleja identiteedi kontrollimiseks ja osalejaga ühenduse võtmiseks.
 4. Reeglite olulisel rikkumisel või kuritarvitamisel või vääramatu jõu korral on Korraldajal õigus Tarbijamäng igal ajal ühepoolselt lõpetada ja jätta auhind välja loosimata ja/või auhind võitjale üle andmata, teatades sellest kampaaniaveebis.
 5. Tarbijamängus osaleja poolt tarbijamängu tingimuste eiramise või korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral, mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja tarbijamängus osaleja auhinna loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.
 6. Korraldaja ei vastuta, kui auhind jääb kasutamata neist sõltumatutel põhjustel.
 7. Kõik pretensioonid seoses tarbijamängu korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult tarbijamängu Korraldajale: e-maili aadressile lido@lido.ee

 

 

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsistega. Nõustun