Kampaania reeglid

Efektoptika OÜ ja Lido Eesti korraldavad kampaania, mille raames loositakse Lido bistroos kupongi täitjate vahel välja auhind, milleks on 5 x 150€ Efektoptika kinkekaarti. Auhinna paneb välja Efektoptika OÜ.

1. Kampaania toimumisaeg on 25.03-28.04.2019.

2. Kampaanias võivad osaleda kõik vähemalt 18-aastased isikud, kes sooritavad kampaania perioodil Lido bistroost  ostu väärtusega vähemalt 8€ ja täidavad loosikupongi kampaania perioodil Lido restoranis Solarise Keskusest Estonia pst. 9 Tallinn, Ülemiste Keskusest Lido restoranist Suur-Sõjamäe 4 Tallinn ja Mustamäe Keskusest Tammsaare tee 104A Tallinnas. Ühe inimese kampaanias osalemise kordade arv ei ole piiratud.

3. Kampaanias osalemiseks tuleb märkida loosikupongile oma nimi, kontakttelefon ja e-posti aadress ning jätta see Lido bistroos asuvasse loosikasti.

4. Loosimine toimub 29.04.2019. Võitjatega võetakse personaalselt ühendust e-posti teel.

 1. Kampaania auhind väljastatakse Estonia pst 9. Solarise Keskuse Lido restoranist.
 2. Juhul, kui auhinna võitjaga ei ole saadud ühendust ja võitja pole hiljemalt 10.05.2019 võitu registreerinud, tühistub auhinna võitjal võidu kasutamisõigus.

  7. Kampaania raames loositud auhindu ei asendata teist liiki auhindadega ning auhinna maksumust ei hüvitata võitjale rahas.

  8. Kampaania auhind sisaldab:
  Efektoptika kinkekaarti – väärtusega 150€. Loosi läheb 5 x 150€ kinkekaarti. Kinkekaarti saab kasutada Efektoptika kaupluses asukohaga Estonia pst. 9 Tallinn, Solarise Keskuses.

  9. Kampaanias ei saa osaleda Lido ja Efektoptika OÜ töötajad.

  10. Lido/Efektoptikal on õigus kasutada kampaania käigus kogutud osalejate andmeid ettevõtte info/reklaami edastamiseks. Andmeid ei kasutata muudeks eesmärkideks ega edastata kolmandatele isikutele, organisatsioonidele jmt.

  11. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest esimesel võimalusel meedia vahendusel.

  12. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult e-maili aadressile lido@lido.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsistega. Nõustun