Meist


Asutatud: 1987 (alates 1991. aastast SIA LIDO)
Omanik: Gunārs Ķirsons
Restoranide ja bistroode arv: 21, millest 4 restorani asub Tallinnas
Töötajate arv: 1050
Põhitegevusala: toitlustus
Lisategevusalad: liha ja kala töötlemine

 

Eesti esimene LIDO bistroo-restoran avati 9.10.2009 Tallinnas Solarise Keskuses. 13.01.2020 suleti Lido Solarise restoran renoveerimiseks.  11.05.2020 avati läbi kahe korruse täielikult renoveeritud LIDO restoran, millesse investeeriti üle 2 miljoni euro. Uue restorani interjööri 1543,5 ruutmeetri suurusel alal lõi Läti sisearhitekt Evia Kirsone-Slavinsk. Kliendid saavad sööki nautida mõnusas õhkkonnas, kus traditsiooniliste maitsete kõrval ootavad külastajaid enneolematud uuendused- sisseehitatud  akvaariumite, teise korruse ja loomuliku roheluse näol, mis rõhutavad uue restorani identiteeti. Läti identiteeti rõhutatakse ka uue restorani töötajate vormirõivastes, mille on loonud kohaliku moebrändi NOLO autor Viktorija Joniene.

Teine Lido restoran avas oma uksed 12.03.2015 Ülemiste keskuses.

12.02.2016 avati kolmas Lido restoran Mustamäe keskuses.

28.04.2023 avas LIDO restoran oma Eesti neljanda toitlustuskoha Kristiine keskuses, kus külalisi oodatakse senisest uuema interjööri lahendusega, kus bistroo-liinil on ühendatud klassikalised toidud kaasaegse tänavatoidu menüüga. 

 

LIDO on eraettevõte, mille ülesanne on pakkuda  värsket ja kvaliteetset toitlustust ja kõrgel tasemel teenindust. Muuta Euroopas väljakujunenud ettekujutust kiirtoitlustusest,  toetudes tervislikele eluviisidele ja esteetilisele elukeskkonnale ning teenuste kõrgele kvaliteedile.

LIDO on alates Läti iseseisvuse taastamisest üks esimesi eraettevõtteid. LIDO restoranide ja bistroode võrk loodi kakskümmend üheksa aastat tagasi ning sellest on saanud Läti kuvandi lahutamatu osa.

LIDO toitlustusketi aluseks on mitmekesine menüü ja lai valikuvõimalus, avatud köök
ja nähtav söögi valmistamise protsess, samuti LIDO-le iseloomulik interjöör.

Oleme uhked selle üle, mida ja kuidas teeme, nagu ka toitude üle, mida pakume oma
klientidele.

Facebook

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsistega. Nõustun