Kampaania “Iga 6. eine TASUTA” reeglid

1.KORRALDAJA

1.1 Kampaania ” Iga 6. eine TASUTA ” (edaspidi “Tarbijamäng”) korraldaja on LIDO eesti OÜ (edaspidi Korraldaja), Estonia pst.9 Tallinn.

2. OSALEMISE TINGIMUSED

2.1 Tarbijamängus võivad osaleda kõik EV kodanikud, välja arvatud Korraldaja töötajad, ja Tarbijamängu loomisega seotud isikud, samuti nende perekonnaliikmed.

2.2 Osaleda on lubatud inimestel, keda on võimalik tuvastada Eesti Vabariigis kehtiva isikutunnistuse järgi.

3. TARBIJAMÄNGU KESTUS

3.1. Tarbijamäng toimub Korraldaja restoranides LIDO (Solris keskus, Ülemiste keskus, Mustamäe keskus) ajavahemikus 01.10.2018 – 31.12. 2019.

4. TARBIJAMÄNG JA TARBIJAMÄNGUS OSALEMISE REEGLID

4.1 Tarbijamängus osalemiseks peab osaleja ostma kampaania perioodil ükskõik millisest LIDO-st vähemalt 6 euro eest ja fikseerima ostu LIDO kassas templiga. Kogudes kokku 6 templit, on kuues eine osalejale ükskõik millises LIDO restoranis 6 eurot soodsama hinnaga. Klient ei saa ühe külastuse ajal arveid jagada mitmeks osaks. Üks külastus 6€ või suurema ostu korral = 1-tempel.

4.2 Kampaania templiga täidetud templikaardi esitamisel on kuues eine kampaania perioodil 6€ soodsam. 6€ soodsam eine on võimalik lunastada kampaania perioodil 1.10.2018-31.12.2019.

4.3 Templikaardil tuleb fikseerida ka kuues eine templiga.

4.4 Korraldajal on õigus eemaldada Tarbijamängust kõik osalejad, kes Korraldaja arvates ei vasta nendele reeglitele, kaasa arvatud juhud, kui Korraldaja põhjendatult kahtlustab, et osaleja on rikkunud templikaarti(kasutanud valet templit) või saanud templid ebaausal teel.

5. MUUD SÄTTED

5.1 Käesolevas Tarbijamängus osalemisega nõustuvad osalejad järgima käesolevaid reegleid ning Korraldaja otsuseid, mis on kõikides Tarbijamänguga seonduvates küsimustes lõplikud.

5.2 Korraldajal on õigus käesolevaid reegleid ühepoolselt muuta või parandada, teatades sellest eelnevalt kampaaniaveebis.

5.3 Tarbijamängus osalemisega on osaleja nõus enda isiklike andmete Korraldajapoolse töötlusega Tarbijamänguga seotud eesmärkidel, kaasa arvatud osaleja identiteedi kontrollimiseks ja osalejaga ühenduse võtmiseks.

5.4 Reeglite olulisel rikkumisel või kuritarvitamisel või vääramatu jõu korral on Korraldajal õigus Tarbijamäng igal ajal ühepoolselt lõpetada ja jätta tasuta 6€ eine välja andmata, teatades sellest kampaaniaveebis.

5.5 Tarbijamängus osaleja poolt tarbijamängu tingimuste eiramise või korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral, mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja tarbijamängus osaleja tasuta 6€ eine mitte välja andmisest.

5.6 Korraldaja ei vastuta, kui 6€ tasuta eine jääb kasutamata neist sõltumatutel põhjustel.

5.7 Kõik pretensioonid seoses tarbijamängu korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult tarbijamängu Korraldajale: LIDO Eesti OÜ Estonia pst. 9, Tallinn, Eesti Vabariik ja e-posti aadressil: lido@lido.ee

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsistega. Nõustun