Kampaania 8. eine TASUTA” reeglid

1.1 Kampaania ” 8. eine TASUTA ” (edaspidi “Tarbijamäng”) korraldaja on LIDO eesti OÜ (edaspidi Korraldaja), Estonia pst.9 Tallinn.

OSALEMISE TINGIMUSED

2.1 Tarbijamängus võivad osaleda kõik EV kodanikud, välja arvatud Korraldaja töötajad, ja Tarbijamängu loomisega seotud isikud, samuti nende perekonnaliikmed.

2.2 Osaleda on lubatud inimestel, keda on võimalik tuvastada Eesti Vabariigis kehtiva isikutunnistuse järgi.

TARBIJAMÄNGU KESTUS

3.1. Tarbijamäng toimub Korraldaja restoranides LIDO (Solaris keskus, Mustamäe keskus) 2020. See tähendab, et templikaardil olevat tasuta einet on võimalik välja lunastada templikaardil märgitud ajaks. Templikaarte on piiratud koguses.

TARBIJAMÄNG JA TARBIJAMÄNGUS OSALEMISE REEGLID

4.1 Tarbijamängus osalemiseks peab osaleja ostma kampaania perioodil ostma LIDO-st(Solaris keskus, Mustamäe keskus)  vähemalt 8 euro eest ja fikseerima ostu LIDO kassas templiga. Kogudes kokku 7 templit, on 8 eine osalejale LIDO restoranis(Solaris keskus või Mustamäe keskus)  8 eurot soodsama hinnaga.

4.2 Kampaania templiga täidetud templikaardi esitamisel on kaheksas eine kampaania perioodil 8€ soodsam. 8€ soodsam eine on võimalik lunastada hiljemalt templikaardil märgitud kuupäevaks.

4.3 Kasutades tasumisel kassasse templikaardil tasuta eine templit(8€ väärtuses) või sama ostuga suurema ostu korral ei kehti topeltsoodustused st. et ei kehti ükski kliendikaardisoodustus(ostuboonust ei koguta, liskask ei kehti kampaaniapakkumised ega ükski teine kliendikaardi soodustus)

4.4 Klient saab ühe külastusega ühe templi. See tähendab, et ühe külastuse ajal ei saa oma ostu jagada mitmeks ostuks. Kassapidajal on õigus antud juhul templikaart eemaldada ja kaarti pole võimalik rohkem kasutada.

4.5 Templikaardil tuleb fikseerida ka kaheksas eine templiga. Kaheksanda templiga templikaart kuulub Lido restoranile.

4.6 Templikaardi tasuta eine(8€) tuleb esitada enne ostu sooritamist.

4.7 Korraldajal on õigus eemaldada Tarbijamängust kõik osalejad, kes Korraldaja arvates ei vasta nendele reeglitele, kaasa arvatud juhud, kui Korraldaja põhjendatult kahtlustab, et osaleja on rikkunud templikaarti(kasutanud valet templit) või saanud templid ebaausal teel.

MUUD SÄTTED

5.1 Käesolevas Tarbijamängus osalemisega nõustuvad osalejad järgima käesolevaid reegleid ning Korraldaja otsuseid, mis on kõikides Tarbijamänguga seonduvates küsimustes lõplikud.

5.2 Korraldajal on õigus käesolevaid reegleid ühepoolselt muuta või parandada, teatades sellest eelnevalt kampaaniaveebis.

5.3 Tarbijamängus osalemisega on osaleja nõus enda isiklike andmete Korraldajapoolse töötlusega Tarbijamänguga seotud eesmärkidel, kaasa arvatud osaleja identiteedi kontrollimiseks ja osalejaga ühenduse võtmiseks.

5.4 Reeglite olulisel rikkumisel või kuritarvitamisel või vääramatu jõu korral on Korraldajal õigus Tarbijamäng igal ajal ühepoolselt lõpetada ja jätta tasuta 8€ eine välja andmata, teatades sellest kampaaniaveebis.

5.5 Tarbijamängus osaleja poolt tarbijamängu tingimuste eiramise või korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral, mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja tarbijamängus osaleja tasuta 8€ eine mitte välja andmisest.

5.6 Korraldaja ei vastuta, kui 8€ tasuta eine jääb kasutamata neist sõltumatutel põhjustel.

5.7 Kõik pretensioonid seoses tarbijamängu korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult tarbijamängu Korraldajale: LIDO Eesti OÜ Estonia pst. 9, Tallinn, Eesti Vabariik ja e-posti aadressil: lido@lido.ee  

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsistega. Nõustun